بوی خوش مدینه

نوشته شده توسط abaszadeh ali hussain. ارسال شده در متن

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

Beautiful and handcrafted icons for web and print projects

 بوی خوش مدینه

خلاصه داستان

اویس مدهوش بوی خوشی است که از جانب مدینه می آید . او روزها بالا کوه رفته و آن بو را استشمام می کند. دیگر تاب و توات ندارد . از مادر اجازه می گیرد تا به سفر رفته و منبع آن بوی خوش را بیابد . مادر به او دو روز اجاره می دهد . با تاخت رفته و به مدینه می رسد . وقتی می فهمد آن بو بوی خوش رسول الله بوده شادمان به سویش می شتابد . ولی روسول الله به سفر رفته به ناچار چون به مادر قول داده برمی گردد. وقتی رسول الله از سفر بر می گردد . می گوید بوی خوش اویس قرنی را می شنوم آیا او  در اینجا بوده و ...

 تهیه کننده و کارگردان : علی حسین عباس زاده

نویسنده : علی حسن زاده

طراح شخصیت و طراح کلیدی : رسول حاجی زاده

پویا نمایی : مدینه حسین زاده 

               ثمینه خوشلحن

               زهرا صمدزاده 

               زهرا صادقی آذر 

               سمیه حسن زاده

طراح زمینه : رسول حاجی زاده

دورگیر : داور نجفی

اسکن و رنگ : بهمن رحمانی

خانه انیمیشن

خبر فرهنگی مشرق

مشرق نیوز | mashreghnews.ir

مشرق نیوز | mashreghnews.ir
  • پرچم سیاه بر فراز گنبد امام حسین به اهتزاز درآمد خبرگزاری رسا ـ پرچم سرخ گنبد امام حسین(ع) در آستانه محرم الحرام تعویض شد و پرچم سیاه بر فراز این حرم مطهر به اهتزاز درآمد.

  • خسرو سینایی گفت: سینما می تواند با قرار دادن شهر به عنوان پس زمینه داستان آثاری را بوجود آورد که حتی مورد توجه برای نسل های آینده هم قرار گیرد.فیلمی به نام «برلین سمفونی یک شهر» که در دهه 20 و 30 ساخته شد اولین فیلمی بود که نگاه کارگردان به شهر بوده است پیشنهاد می کنم این فیلم را در جشنواره به نمایش بگذارید زیرا این فیلم سنگ بناهای اولیه درباره فیلم شهری است.

  • سی ‌و نهمین نشست افق رسانه در حالی برگزار شد که بسیاری انتظار داشتند «ضرغامی» در این همایش از مدیران زیردستی خود خداحافظی کند.

  • شما چاكران درگاه حضرت سيد الشهدا عليه السلام قدر و منزلت خود را بدانيد و آن را با هيچ‌يك از مناصب دنيايي و امتيازات ظاهري عوض نكنيد و خدا را بر اين افتخار بزرگ شاكر باشيد.

  • آیت‌الله سیدمحمد موسوی بجنوردی خاطره‌ای ناگفته از شهادت سیدمصطفی خمینی فرزند ارشد امام خمینی(س) را مطرح کرد.

  • فیلمی که شاید برای اولین بار چنین بی‌محابا به حمایت از فتنه پرداخته‌است هم جلودار فیلم‌های حامی فتنه می‌شود و هم با حواشی به وجود آمده گیشه را فتح می کند. جماعت زیادی را هم وسوسه می‌کند تا از این به‌بعد با حرکت در مسیری مشابه،هم شهرت و هم گیشه خوب و پروپیمان را با هم تجربه کنند.در این میان حمایت تمام قد وزیر ارشاد از فیلم و جواب عجیب او به اعتراض‌های کمیسیون اصل نود و کمیسیون فرهنگی هم باعث می‌شود تا این فیلمسازان با حاشیه‌ای امن ‌تر از گذشته مسیر ساخت فیلم‌های پرفروش حامی فتنه را طی کنند.

  • حاج غلامرضا سازگار در سروده‌ای جدید با عنوان «در طلیعه محرم» به استقبال ماه عزای سالار و سید شهیدان رفته است.

  • شبکه تلویزیونی نشاط و سرگرمی؛ نسیم، در ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) پخش برنامه‌های طنز و کمدی را متوقف خواهد کرد.

  • هر کس که نماز روز اول و آخر سال قمري را اقامه کند شيطان مى گويد: واى بر من! هرچه در مدت اين سال زحمت كشيدم (و او را وسوسه كردم) با اين عمل، همه را از بين برد و سالش را به خير پايان داد.

دستبند چرمی ماه تولد متولدین فروردین ماه

Animation World Network

Animation World Network

The latest articles, news, blog posts, galleries, and events from Animation World Network.

مودم همراه یو اس بی اینترنت

فروشگاه جواهرات نقره جواهری بینا

استیکر دکوراتیو پرنده