بوی خوش مدینه

نوشته شده توسط abaszadeh ali hussain. ارسال شده در متن

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

Beautiful and handcrafted icons for web and print projects

 بوی خوش مدینه

خلاصه داستان

اویس مدهوش بوی خوشی است که از جانب مدینه می آید . او روزها بالا کوه رفته و آن بو را استشمام می کند. دیگر تاب و توات ندارد . از مادر اجازه می گیرد تا به سفر رفته و منبع آن بوی خوش را بیابد . مادر به او دو روز اجاره می دهد . با تاخت رفته و به مدینه می رسد . وقتی می فهمد آن بو بوی خوش رسول الله بوده شادمان به سویش می شتابد . ولی روسول الله به سفر رفته به ناچار چون به مادر قول داده برمی گردد. وقتی رسول الله از سفر بر می گردد . می گوید بوی خوش اویس قرنی را می شنوم آیا او  در اینجا بوده و ...

 تهیه کننده و کارگردان : علی حسین عباس زاده

نویسنده : علی حسن زاده

طراح شخصیت و طراح کلیدی : رسول حاجی زاده

پویا نمایی : مدینه حسین زاده 

               ثمینه خوشلحن

               زهرا صمدزاده 

               زهرا صادقی آذر 

               سمیه حسن زاده

طراح زمینه : رسول حاجی زاده

دورگیر : داور نجفی

اسکن و رنگ : بهمن رحمانی

خانه انیمیشن

خبر فرهنگی مشرق

مشرق نیوز | mashreghnews.ir

مشرق نیوز | mashreghnews.ir
  • این مرجع تقلید شیعیان گفت: نمازخانه داشتن، تفکیک جنسیتی و کتاب چاپ کردن، دانشگاه را اسلامی نمی‌کند، اگر دانش اسلامی بود، دانشگاه اسلامی می‌شود.

  • مستند "مسیر سبز" بر اساس روایت شماري از خبرنگاران و مستندسازانی شکل گرفته که زمان حمله آمریکا، سقوط صدام و بعد از آن شاهد راهپیمایی‌های شکوهمند اربعین در عراق بوده‌اند و به روایت مشاهدات خود و تحلیل این موضوع از گذشته تا کنون پرداخته‌اند.

  • سیدجواد هاشمی از اینکه امروز از عطوفت بسیجی‌ها سخنی گفته نمی‌شود و همچنین از خاطرات خود در نقش‌های بسیجی و فیلم‌های دفاع مقدسی سخن گفت.

  • مجموعه بارگاه هشتمین امام شیعیان علاوه بر ایجاد فرصتی برای زیارت، کتابخانه ای کم نظیر و نیز جاذبه های فراوانی برای سیاحت گردشگران داخلی و خارجی دارد، یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی این مجموعه، موزه ها و گنجینه های قدیمی و تاریخی است که آثار و نفایس مختلفی را در دل خود جای داده است.

  • عماد افروغ از جامعه‌شناسان کشور گفت: بخشی از تنازعات انسان‌ها معلول بی‌توجهی به عوامل فرهنگی و اخلاقی است اما نباید عوامل بروز خشونت سازمان یافته را محدود به این عوامل دانست.

  • یکی از مراجع تقلید گفت: دانشگاه‌ها باید در راستای تولید علم فعالیت کنند و در این راستا از هرگونه فعالیت سیاسی دوری کنند تا دچار سیاست‌زدگی نشوند.

  • رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم طی نامه ای از تلاش های مجدانه آیت الله العظمی مکارم شیرازی در راستای برگزاری کنگره جهانی ضد تکفیر در قم تقدیر نمود.

  • همزمان با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی میلیون‌ها زائر حسینی با پای پیاده به زیارت امام حسین(ع) می‌روند، اما بهتر است زائران در این سفر چه وسایلی را به همراه داشته باشند؟

  • عضو مجلس خبرگان رهبري، گفت: قرآن كريم مي‌فرمايد؛ جامعه‌ي بشريت پس از خونريزي‌ها و ظلم‌ها به امنيت خواهد گراييد و عدالت رونق پيدا خواهد كرد. جوامع بشري زير يك خيمه قرار خواهند گرفت كه خيمه‌ي توحيدي است.

  • مجتبی راعی عضو شورای فیلم‌های سینمایی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی اعتقاد دارد که فیلم مستند بلند می‌تواند نقش مهمی در رفع معضلات اجتماعی داشته باشد، زیرا با تربیت ذهنیت جامعه، پیشنهاد مناسبی برای رفع مشکلات اجتماعی ارائه می‌دهد تا جامعه با توجه به ذهنیت از پیش تعیین شده در مسیر درستی قرار گیرد.

Animated Views

Animated Views

Canon: LBP-2900-3000

Animation World Network

Animation World Network

The latest articles, news, blog posts, galleries, and events from Animation World Network.

راز های موفقیت با کسب و کار اینترنتی

فروشگاه جواهرات نقره جواهری بینا

نیم ست تیتانیوم حریم سلطان ( خرم سلطان )