صفحه اصلی

تازه های خبر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

midnight 1

فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» ماه آینده در فستیوال فیلمهای ایرانی تورنتو روی پرده خواهد رفت.

به گزارش B3dArt،  ماه آینده فیلم «نیمه شب اتفاق افتاد» به کارگردانی تینا پاکروان راهی فستیوال فیلم های ایرانی تورنتو می شود. در اکران این فیلم که پخش بین المللی آن را نگین موسوی عهده دار است، تینا پاکروان کارگردان و گوهر خیراندیش بازیگر این فیلم در سالن حضور خواهند داشت.

«نیمه شب اتفاق افتاد» که دومین ساخته تینا پاکروان است در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. این فیلم حال و هوای تهران امروز و عشق های نامتعارفی را روایت می کند که در آن شکل می گیرد؛ عشق هایی که با تفاوت سنی عجیب و یا در طبقات اجتماعی متفاوت اتفاق می افتد.

حامد بهداد، رویا نونهالی، آتیلا پسیانی، گوهر خیراندیش، ستاره اسکندری، رابعه اسکویی، سینا رازانی، مهراب رضایی و شقایق فراهانی گروه بازیگری این فیلم را تشکیل می دهند.

جشنواره فیلم های ایرانی تورنتو که دومین سال برگزاری خود را تجربه می کند با تمرکز بر سینمای روز ایران و استعدادهای نوظهور این عرصه، بیش از ۱۰ عنوان از بهترین های سال سینمای ایران را به تورنتو خواهد آورد. این جشنواره در روزهای چهاردهم تا شانزدهم اکتبر در سالن شماره ۲ مجتمع تیف بل لایت باکس تورنتو، با حضور تنی چند از چهره های شناخته شده سینمای ایران برگزار خواهد شد.

منبع:مهر

 

 
telegramb3dart

عضویت در کانال رسمی تلگرام 

B3dart

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی

تازه های آموزش

تازه های دانلود

بیوگرافی

نقد فیلم

120 240

400 200 1

120 240

400 200

120 240

400 200 1

400 200

 

b3dart tab
برای دانلود تعرفه تبلیغاتی سایت کلیک کنید PDF / DOC
از کارشناسان حرفه ای و مجرب ما مشاوره بگیرید.
درخواست مشاوره