«کله سرخ» را نیمه نخست امسال می‌سازم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

kalleh sorkh

کریم لک‌زاده در نیمه نخست امسال دومین فیلم بلند خود را با نام «کله سرخ» کارگردانی می‌کند.

به گزارش B3dArt ,کریم‌ لک‌زاده، کارگردان سینما درباره جدیدترین پروژه کاری خود گفت: در اسفند سال گذشته پروانه اجازه فعالیت به عنوان کارگردان فیلم اول از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برایم صادر شد و پیش از آن مجوز کارگردانی فیلم ویدیویی داشتم.

وی افزود: هم‌اکنون نیز مشغول مذاکره با یکی از تهیه‌کنندگان برای ساخت فیلمنامه‌ای نوشته خودم با عنوان «کله سرخ» هستم و امیدوارم که در نیمه نخست امسال آن را جلوی دوربین ببرم.

این فیلمنامه‌ نویس و کارگردان درباره موضوع فیلمنامه «کله سرخ» اظهار کرد: «کله سرخ» داستان مردی است که پس از سال‌ها به زادگاه خود برگشته و در جستجوی گذشته‌اش است.

لک‌زاده در پایان از اکران فیلم «قیچی» در تابستان امسال در گروه سینمایی «هنر و تجربه» خبر داد.

«قیچی» نخستین فیلم بلند سینمایی کریم لک‌زاده است که سال گذشته با تهیه کنندگی احسان فولادی فر و بازی عباس غزالی، سروش صحت، محمد‌رضا داود‌نژاد، سونیا سنجری، مونا محمود‌زاده، بهزاد دورانی، کمال هاشمی، فهیمه شریفی، ستاره رضایی و رابعه مدنی ساخته شد و برای نخستین بار در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

«قیچی» قصه شخصیتی را روایت می‌کند که از تهران گریخته و به قصد خروج از کشور به جنوب می‌رود. بیشتر سکانس‌های این فیلم در جزیره هرمز جلوی دوربین رفته است.

منبع:مهر

 

telegramb3dart

عضویت در کانال رسمی تلگرام 

B3dart

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Top